Signováno vlevo nahoře, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Barevná litografie
Výška: 25,8 cm, šířka: 33,8 cm, rámování: 50,6 x 56,6 cm
Konec aukce: 05.12.2022 20:03
Dosažená cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (43)