Originální akryl na ultrafánu, postava Šebestové z večerníčku "Mach a Šebestová" od Adolfa Borna.
Technika: Akryl na ultrafánu
Výška: 14 cm, šířka: 21 cm, rámování: 23,3 x 32 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:34
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (15)