Technika: Litografie
Výška: 22,8 cm, šířka: 10,3 cm, rámování: 38,3 x 24,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 22:00
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 6.5.2024 21:31:45 |