Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 45/75, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 31,5 cm, šířka: 24,3 cm, rámování: 70 x 55 cm
Konec aukce: 06.04.2022 18:24
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (43)