18. Sultán Mustafa v polním ležení

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 45/75, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 31,5 cm, šířka: 24,3 cm, rámování: 70 x 55 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:24

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (43)

3 400 Kč31.3.2022 20:41:50
3 200 Kč31.3.2022 20:41:47 (limit 31.3.2022 17:16:35)
3 000 Kč31.3.2022 20:41:47
2 800 Kč31.3.2022 20:41:44 (limit 31.3.2022 17:16:35)
2 600 Kč31.3.2022 20:41:44
2 400 Kč31.3.2022 20:41:39 (limit 31.3.2022 17:16:35)
2 200 Kč31.3.2022 20:41:39
2 000 Kč31.3.2022 17:16:24
1 800 Kč28.3.2022 20:48:25
1 600 Kč25.3.2022 20:22:33
1 400 Kč12.3.2022 17:39:13
1 200 Kč10.3.2022 11:34:34
1 000 Kč9.3.2022 19:43:08