18. Sultán Mustafa v polním ležení

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 45/75, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 31,5 cm, šířka: 24,3 cm, rámování: 70 x 55 cm

Konec aukce: 06.04.2022 18:24

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (43)

9 000 Kč1.4.2022 19:11:36 (limit 31.3.2022 17:16:35)
8 700 Kč1.4.2022 19:11:36
8 400 Kč1.4.2022 19:11:32 (limit 31.3.2022 17:16:35)
8 100 Kč1.4.2022 19:11:32
7 800 Kč31.3.2022 20:42:15 (limit 31.3.2022 17:16:35)
7 500 Kč31.3.2022 20:42:15
7 200 Kč31.3.2022 20:42:11 (limit 31.3.2022 17:16:35)
6 900 Kč31.3.2022 20:42:11
6 600 Kč31.3.2022 20:42:07 (limit 31.3.2022 17:16:35)
6 300 Kč31.3.2022 20:42:06
5 300 Kč31.3.2022 20:41:58 (limit 31.3.2022 17:16:35)
5 000 Kč31.3.2022 20:41:58
4 000 Kč31.3.2022 20:41:53 (limit 31.3.2022 17:16:35)
3 800 Kč31.3.2022 20:41:53
3 600 Kč31.3.2022 20:41:50 (limit 31.3.2022 17:16:35)