Výška: 24,5 cm, šířka: 11,5 cm, rámování: 36,8 x 22,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.02.2023 21:11
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (22)