Výška: 19 cm, šířka: 10,2 cm, rámování: 33,5 x 23 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 21:22
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (4)