Signováno uprostřed dole.
Výška: 8,6 cm, šířka: 5 cm, rámování: 23 x 17 cm
Konec aukce: 06.05.2024 21:02
Dosažená cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (9)