Signováno prupiskou vpravo uprostřed, zaskleno, nově rámováno
Adolf Born - motivy k příležitostným akcím
Litografie k různým akcím jsou originálními díly Adolfa Borna, která byla v roce 2022 vystavena na výstavě Adolfa Borna v Galerii Výtvarného centra Chagall v Ostravě. Dílo bylo na výstavu přímo z ateliéru autora.
Výška: 20,2 cm, šířka: 10 cm, rámování: 33,2 x 21,7 cm
Konec aukce: 09.05.2022 19:59
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč