120. Jonáš

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, číslováno - 155/160, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Litografie
Výška: 10,5 cm, šířka: 20,3 cm, rámování: 29,7 x 37 cm

Konec aukce: 20.03.2023 20:13

Dosažená cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (24)

3 100 Kč20.3.2023 17:51:06 (limit 20.3.2023 17:14:29)
2 900 Kč20.3.2023 17:51:06
2 700 Kč20.3.2023 17:14:29 (limit 20.3.2023 17:14:29)
2 500 Kč18.3.2023 14:18:03
2 300 Kč6.3.2023 12:18:11
2 100 Kč4.3.2023 22:58:45
1 900 Kč28.2.2023 22:00:23
1 700 Kč20.2.2023 17:39:38
1 500 Kč13.2.2023 21:20:55