117. Melancholický den u norského fjordu - velký formát

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Technika: Barevná litografie
Výška: 38 cm, šířka: 50 cm, rámování: 64 x 70 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.02.2024 21:05

Dosažená cena: 37 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (58)

30 000 Kč19.2.2024 20:51:17 (limit 19.2.2024 20:51:17)
24 200 Kč19.2.2024 20:50:14 (limit 19.2.2024 18:30:44)
23 700 Kč19.2.2024 20:50:14
23 200 Kč12.2.2024 09:08:29 (limit 2.2.2024 12:27:44)
22 700 Kč12.2.2024 09:08:29
22 200 Kč3.2.2024 10:28:42 (limit 2.2.2024 12:27:44)
21 700 Kč3.2.2024 10:28:42
16 700 Kč3.2.2024 10:28:32 (limit 2.2.2024 12:27:44)
16 200 Kč3.2.2024 10:28:32
15 700 Kč1.2.2024 17:03:50 (limit 31.1.2024 17:07:48)
15 200 Kč1.2.2024 17:03:50
14 700 Kč1.2.2024 17:03:48 (limit 31.1.2024 17:07:48)
14 200 Kč1.2.2024 17:03:48
13 700 Kč1.2.2024 17:03:46 (limit 31.1.2024 17:07:48)
13 200 Kč1.2.2024 17:03:46