101. Okřídlené zvíře

Autor: Adolf Born
(1930 Benešov)

Výška: 14,8 cm, šířka: 18 cm, rámování: 31,6 x 37 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 19:40

Dosažená cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (2)

1 700 Kč19.1.2026 19:34:26
1 500 Kč19.1.2026 15:37:18