Výška: 40,5 cm, šířka: 32,5 cm, rámování: 81 x 61 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 18:33
Dosažená cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč