Signováno tužkou vpravo dole, číslováno - 42/160, zaskleno.
Výška: 30,5 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 50,5 x 47 cm
Konec aukce: 18.07.2022 21:19
Dosažená cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (8)