16. Slečna kočka

Autor: Josef Liesler
(1912)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 45 cm, šířka: 62 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:31

Dosažená cena: 86 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (145)

12 600 Kč18.11.2021 17:33:22
12 100 Kč17.11.2021 20:51:12
11 600 Kč17.11.2021 17:39:10
11 100 Kč16.11.2021 19:36:47
10 600 Kč16.11.2021 17:30:56
10 100 Kč15.11.2021 18:11:31 (limit 14.11.2021 12:35:00)
10 100 Kč15.11.2021 18:11:31
9 800 Kč14.11.2021 12:34:49
9 600 Kč14.11.2021 12:34:49 (limit 13.11.2021 14:00:10)
9 500 Kč14.11.2021 12:34:47 (limit 13.11.2021 14:00:10)
9 200 Kč14.11.2021 12:34:47
8 900 Kč14.11.2021 12:34:43 (limit 13.11.2021 14:00:10)
8 600 Kč14.11.2021 12:34:43
8 300 Kč13.11.2021 13:59:54
8 000 Kč13.11.2021 12:38:29