16. Slečna kočka

Autor: Josef Liesler
(1912)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 45 cm, šířka: 62 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:31

Dosažená cena: 86 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (145)

56 500 Kč6.12.2021 18:13:18 (limit 6.12.2021 18:13:18)
55 500 Kč6.12.2021 17:29:40
54 500 Kč6.12.2021 17:29:38 (limit 6.12.2021 15:57:21)
53 500 Kč6.12.2021 17:29:38
52 500 Kč6.12.2021 17:29:34 (limit 6.12.2021 15:57:21)
51 500 Kč6.12.2021 17:29:34
46 500 Kč6.12.2021 17:29:28 (limit 6.12.2021 15:57:21)
46 000 Kč6.12.2021 17:29:28
45 500 Kč6.12.2021 17:29:25 (limit 6.12.2021 15:57:21)
45 000 Kč6.12.2021 17:29:25
44 500 Kč6.12.2021 17:29:23 (limit 6.12.2021 15:57:21)
44 000 Kč6.12.2021 17:29:23
43 500 Kč6.12.2021 16:12:21 (limit 6.12.2021 15:57:21)
43 000 Kč6.12.2021 16:12:21
42 500 Kč6.12.2021 16:11:26 (limit 6.12.2021 15:57:21)