16. Slečna kočka

Autor: Josef Liesler
(1912)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 45 cm, šířka: 62 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:31

Dosažená cena: 86 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (145)

20 000 Kč26.11.2021 21:15:45
19 500 Kč25.11.2021 20:21:49
19 000 Kč25.11.2021 20:21:45 (limit 24.11.2021 10:10:59)
18 600 Kč25.11.2021 20:21:45
18 100 Kč25.11.2021 20:21:42 (limit 24.11.2021 10:10:59)
17 600 Kč25.11.2021 20:21:42
17 100 Kč25.11.2021 20:21:39 (limit 24.11.2021 10:10:59)
16 600 Kč25.11.2021 20:21:39
16 100 Kč25.11.2021 20:21:36 (limit 24.11.2021 10:10:59)
15 600 Kč25.11.2021 20:21:36
15 100 Kč24.11.2021 10:10:59 (limit 24.11.2021 10:10:59)
14 600 Kč21.11.2021 10:42:43
14 100 Kč20.11.2021 17:17:57
13 600 Kč18.11.2021 22:55:48
13 100 Kč18.11.2021 18:14:05