16. Slečna kočka

Autor: Josef Liesler
(1912)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 45 cm, šířka: 62 cm, rámování: 50,5 x 60,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:31

Dosažená cena: 86 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (145)

34 500 Kč6.12.2021 15:57:21 (limit 6.12.2021 15:57:21)
34 000 Kč6.12.2021 14:24:33
33 500 Kč5.12.2021 22:39:24
33 000 Kč5.12.2021 21:56:07
32 500 Kč4.12.2021 19:09:37
32 000 Kč4.12.2021 17:38:51 (limit 2.12.2021 12:45:39)
32 000 Kč4.12.2021 17:38:51
31 500 Kč4.12.2021 17:38:45 (limit 2.12.2021 12:45:39)
31 000 Kč4.12.2021 17:38:45
30 500 Kč4.12.2021 17:38:01 (limit 2.12.2021 12:45:39)
30 000 Kč4.12.2021 17:38:01
29 500 Kč4.12.2021 17:37:57 (limit 2.12.2021 12:45:39)
29 000 Kč4.12.2021 17:37:57
28 500 Kč4.12.2021 17:37:54 (limit 2.12.2021 12:45:39)
28 000 Kč4.12.2021 17:37:54