148. Jablko dřímající touhy

Autor: Josef Liesler
(1912)

Akvarelovaná kresba, signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 29 cm, šířka: 39 cm, rámování: 44,6 x 52,8 cm

Konec aukce: 29.05.2023 20:36

Dosažená cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (75)

19 000 Kč24.5.2023 21:18:04 (limit 23.5.2023 17:37:51)
18 500 Kč24.5.2023 21:18:04
18 000 Kč24.5.2023 21:18:02 (limit 23.5.2023 17:37:51)
17 500 Kč24.5.2023 21:18:02
17 000 Kč23.5.2023 17:37:43
16 500 Kč21.5.2023 19:41:34
16 000 Kč21.5.2023 19:41:30 (limit 21.5.2023 17:43:38)
16 000 Kč21.5.2023 19:41:30
15 500 Kč21.5.2023 17:43:38 (limit 21.5.2023 17:43:38)
15 000 Kč21.5.2023 17:43:38 (limit 21.5.2023 10:25:32)
12 000 Kč21.5.2023 10:25:27
11 500 Kč21.5.2023 08:32:23
11 000 Kč20.5.2023 22:13:05
10 500 Kč20.5.2023 16:11:28
10 000 Kč20.5.2023 16:11:25 (limit 19.5.2023 18:57:20)