106. Ilias a Odyssea

Autor: Josef Liesler
(1912)

Kategorie: Grafiky

Signováno PD.
Technika: Litografie
Výška: 34,5 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 53,5 x 71 cm

Konec aukce: 19.01.2026 19:58

Dosažená cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (14)

4 900 Kč19.1.2026 19:53:09
4 700 Kč19.1.2026 19:53:04
4 500 Kč19.1.2026 19:52:57 (limit 19.1.2026 19:51:42)
4 500 Kč19.1.2026 19:52:57
4 300 Kč19.1.2026 19:52:48 (limit 19.1.2026 19:51:42)
4 100 Kč19.1.2026 19:52:48
3 900 Kč19.1.2026 19:51:42 (limit 19.1.2026 19:51:42)
3 700 Kč19.1.2026 19:50:38
3 500 Kč19.1.2026 19:49:21
3 300 Kč19.1.2026 19:49:05
3 100 Kč19.1.2026 19:48:49
2 900 Kč19.1.2026 19:48:32
2 700 Kč19.1.2026 19:43:43
2 500 Kč19.1.2026 11:57:28