Signováno vpravo dole, datováno 1925, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 75 cm, šířka: 97 cm, rámování: 93 x 114 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 24.04.2023 20:41
Dosažená cena: 26 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč