162. Cesta mezi domy 1925 - velký formát

Autor: František Líbal
(1896)

Signováno vpravo dole, datováno 1925, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 75 cm, šířka: 97 cm, rámování: 93 x 114 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 24.04.2023 20:41

Dosažená cena: 26 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (50)

18 700 Kč24.4.2023 19:57:38
18 200 Kč24.4.2023 19:57:35 (limit 20.4.2023 15:35:47)
17 700 Kč24.4.2023 19:57:35
17 200 Kč24.4.2023 19:57:32 (limit 20.4.2023 15:35:47)
16 700 Kč24.4.2023 19:57:32
16 200 Kč24.4.2023 19:37:20 (limit 20.4.2023 15:35:47)
15 700 Kč24.4.2023 19:37:20
15 200 Kč24.4.2023 19:35:45 (limit 20.4.2023 15:35:47)
14 700 Kč24.4.2023 19:35:45
14 200 Kč24.4.2023 19:35:42 (limit 20.4.2023 15:35:47)
13 700 Kč24.4.2023 19:35:42
13 200 Kč24.4.2023 19:35:39 (limit 20.4.2023 15:35:47)
12 700 Kč24.4.2023 19:35:39
12 200 Kč24.4.2023 19:25:09 (limit 20.4.2023 15:35:47)
11 700 Kč24.4.2023 19:25:09