Technika: Olej na plátně
Výška: 62 cm, šířka: 75 cm, rámování: 84 x 97,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:40
Dosažená cena: 25 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Seznam příhozů (54)