Výška: 18 cm, šířka: 23 cm, rámování: 38,3 x 42 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 19:22
Dosažená cena: 22 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (58)