Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno dole.
Kamil Lhoták
Narodil se 25. 7. 1912 v Praze a zemřel 22. 10. 1990 tamtéž.
Malíř, grafik, ilustrátor, filmový tvůrce.
Kamil Lhoták
Technika: Akvarel
Výška: 14,5 cm, šířka: 9,5 cm, rámování: 29,5 x 23 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.11.2020 22:10
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (23)