155. Dr.František Dvořák má 60 let

Autor: Kamil Lhoták
(1912)

Signováno tužkou vlevo dole, volný list.
Technika: Serigrafie
Výška: 10,5 cm, šířka: 15 cm, rámování: 16,5 x 22,5 cm

Konec aukce: 05.09.2022 20:37

Dosažená cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (23)

1 300 Kč5.9.2022 12:50:20 (limit 3.9.2022 21:16:39)
1 200 Kč5.9.2022 12:50:20
1 000 Kč3.9.2022 21:16:39 (limit 3.9.2022 21:16:39)
900 Kč25.8.2022 00:07:04
800 Kč24.8.2022 20:28:31
700 Kč20.8.2022 22:44:00
600 Kč11.8.2022 20:38:54
500 Kč5.8.2022 07:18:36