Signováno vpravo dole, datováno 1976. Nově rámováno.
Kamil Lhoták
Narodil se 25. 7. 1912 v Praze a zemřel 22. 10. 1990 tamtéž.
Malíř, grafik, ilustrátor, filmový tvůrce.
Kamil Lhoták
Výška: 25,4 cm, šířka: 19,4 cm, rámování: 41,5 x 35 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.05.2021 21:03
Dosažená cena: 93 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (149)