13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis
Autor: Kamil Lhoták
(1912)
Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:52
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (71)
| 33 500 Kč | 19.1.2026 18:47:46 (limit 19.1.2026 18:45:39) |
| 33 000 Kč | 19.1.2026 18:47:46 |
| 32 500 Kč | 19.1.2026 18:45:12 (limit 19.1.2026 18:38:03) |
| 32 000 Kč | 19.1.2026 18:45:12 |
| 31 500 Kč | 19.1.2026 18:40:57 (limit 19.1.2026 18:38:03) |
| 31 000 Kč | 19.1.2026 18:40:56 |
| 30 500 Kč | 19.1.2026 18:37:42 |
| 30 000 Kč | 19.1.2026 18:36:32 |
| 29 900 Kč | 19.1.2026 18:36:32 (limit 19.1.2026 18:33:47) |
| 28 000 Kč | 19.1.2026 18:36:20 (limit 19.1.2026 18:33:47) |
| 27 500 Kč | 19.1.2026 18:36:20 |
| 27 000 Kč | 19.1.2026 18:36:05 (limit 19.1.2026 18:33:47) |
| 26 500 Kč | 19.1.2026 18:36:05 |
| 26 000 Kč | 19.1.2026 18:36:01 (limit 19.1.2026 18:33:47) |
| 25 500 Kč | 19.1.2026 18:36:01 |