13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis

Autor: Kamil Lhoták
(1912)

Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:52

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (71)

33 500 Kč19.1.2026 18:47:46 (limit 19.1.2026 18:45:39)
33 000 Kč19.1.2026 18:47:46
32 500 Kč19.1.2026 18:45:12 (limit 19.1.2026 18:38:03)
32 000 Kč19.1.2026 18:45:12
31 500 Kč19.1.2026 18:40:57 (limit 19.1.2026 18:38:03)
31 000 Kč19.1.2026 18:40:56
30 500 Kč19.1.2026 18:37:42
30 000 Kč19.1.2026 18:36:32
29 900 Kč19.1.2026 18:36:32 (limit 19.1.2026 18:33:47)
28 000 Kč19.1.2026 18:36:20 (limit 19.1.2026 18:33:47)
27 500 Kč19.1.2026 18:36:20
27 000 Kč19.1.2026 18:36:05 (limit 19.1.2026 18:33:47)
26 500 Kč19.1.2026 18:36:05
26 000 Kč19.1.2026 18:36:01 (limit 19.1.2026 18:33:47)
25 500 Kč19.1.2026 18:36:01