13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis
Autor: Kamil Lhoták
(1912)
Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:52
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (71)
| 5 700 Kč | 31.12.2025 18:40:52 |
| 5 400 Kč | 28.12.2025 21:44:28 |
| 5 100 Kč | 18.12.2025 17:22:50 |
| 4 900 Kč | 17.12.2025 21:13:11 |
| 4 700 Kč | 17.12.2025 09:59:54 |
| 4 500 Kč | 15.12.2025 15:55:57 |
| 4 300 Kč | 15.12.2025 15:12:24 |
| 4 100 Kč | 14.12.2025 14:46:48 |
| 3 900 Kč | 14.12.2025 07:57:16 |
| 3 700 Kč | 13.12.2025 21:12:40 |
| 3 500 Kč | 13.12.2025 09:33:14 |