13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis

Autor: Kamil Lhoták
(1912)

Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:52

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (71)

5 700 Kč31.12.2025 18:40:52
5 400 Kč28.12.2025 21:44:28
5 100 Kč18.12.2025 17:22:50
4 900 Kč17.12.2025 21:13:11
4 700 Kč17.12.2025 09:59:54
4 500 Kč15.12.2025 15:55:57
4 300 Kč15.12.2025 15:12:24
4 100 Kč14.12.2025 14:46:48
3 900 Kč14.12.2025 07:57:16
3 700 Kč13.12.2025 21:12:40
3 500 Kč13.12.2025 09:33:14