13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis
Autor: Kamil Lhoták
(1912)
Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:52
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (71)
| 10 200 Kč | 8.1.2026 10:43:28 |
| 9 900 Kč | 8.1.2026 10:43:26 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 9 600 Kč | 8.1.2026 10:43:26 |
| 9 300 Kč | 8.1.2026 10:43:24 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 9 000 Kč | 8.1.2026 10:43:24 |
| 8 700 Kč | 8.1.2026 10:43:22 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 8 400 Kč | 8.1.2026 10:43:22 |
| 8 100 Kč | 8.1.2026 10:43:19 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 7 800 Kč | 8.1.2026 10:43:19 |
| 7 500 Kč | 8.1.2026 10:43:09 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 7 200 Kč | 8.1.2026 10:43:09 |
| 6 900 Kč | 8.1.2026 10:42:58 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 6 600 Kč | 8.1.2026 10:42:58 |
| 6 300 Kč | 7.1.2026 19:22:03 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 6 000 Kč | 5.1.2026 16:33:33 |