13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis

Autor: Kamil Lhoták
(1912)

Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:52

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (71)

10 200 Kč8.1.2026 10:43:28
9 900 Kč8.1.2026 10:43:26 (limit 7.1.2026 19:22:03)
9 600 Kč8.1.2026 10:43:26
9 300 Kč8.1.2026 10:43:24 (limit 7.1.2026 19:22:03)
9 000 Kč8.1.2026 10:43:24
8 700 Kč8.1.2026 10:43:22 (limit 7.1.2026 19:22:03)
8 400 Kč8.1.2026 10:43:22
8 100 Kč8.1.2026 10:43:19 (limit 7.1.2026 19:22:03)
7 800 Kč8.1.2026 10:43:19
7 500 Kč8.1.2026 10:43:09 (limit 7.1.2026 19:22:03)
7 200 Kč8.1.2026 10:43:09
6 900 Kč8.1.2026 10:42:58 (limit 7.1.2026 19:22:03)
6 600 Kč8.1.2026 10:42:58
6 300 Kč7.1.2026 19:22:03 (limit 7.1.2026 19:22:03)
6 000 Kč5.1.2026 16:33:33