13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis

Autor: Kamil Lhoták
(1912)

Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:52

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (71)

17 200 Kč19.1.2026 18:15:01
16 700 Kč19.1.2026 18:14:51
16 200 Kč19.1.2026 18:11:32
15 700 Kč19.1.2026 18:11:07
15 200 Kč19.1.2026 18:08:45
14 700 Kč19.1.2026 15:41:39
14 200 Kč8.1.2026 10:43:50
14 000 Kč8.1.2026 10:43:50 (limit 7.1.2026 19:22:03)
13 700 Kč8.1.2026 10:43:48 (limit 7.1.2026 19:22:03)
13 200 Kč8.1.2026 10:43:48
12 700 Kč8.1.2026 10:43:45 (limit 7.1.2026 19:22:03)
12 200 Kč8.1.2026 10:43:45
11 700 Kč8.1.2026 10:43:33 (limit 7.1.2026 19:22:03)
11 200 Kč8.1.2026 10:43:33
10 700 Kč8.1.2026 10:43:28 (limit 7.1.2026 19:22:03)