13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis
Autor: Kamil Lhoták
(1912)
Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:52
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (71)
| 17 200 Kč | 19.1.2026 18:15:01 |
| 16 700 Kč | 19.1.2026 18:14:51 |
| 16 200 Kč | 19.1.2026 18:11:32 |
| 15 700 Kč | 19.1.2026 18:11:07 |
| 15 200 Kč | 19.1.2026 18:08:45 |
| 14 700 Kč | 19.1.2026 15:41:39 |
| 14 200 Kč | 8.1.2026 10:43:50 |
| 14 000 Kč | 8.1.2026 10:43:50 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 13 700 Kč | 8.1.2026 10:43:48 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 13 200 Kč | 8.1.2026 10:43:48 |
| 12 700 Kč | 8.1.2026 10:43:45 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 12 200 Kč | 8.1.2026 10:43:45 |
| 11 700 Kč | 8.1.2026 10:43:33 (limit 7.1.2026 19:22:03) |
| 11 200 Kč | 8.1.2026 10:43:33 |
| 10 700 Kč | 8.1.2026 10:43:28 (limit 7.1.2026 19:22:03) |