13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis

Autor: Kamil Lhoták
(1912)

Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 18:52

Dosažená cena: 33 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (71)

25 000 Kč19.1.2026 18:35:51 (limit 19.1.2026 18:33:47)
24 500 Kč19.1.2026 18:35:51
24 000 Kč19.1.2026 18:34:30 (limit 19.1.2026 18:33:47)
23 500 Kč19.1.2026 18:34:30
23 000 Kč19.1.2026 18:33:23
22 500 Kč19.1.2026 18:33:15
22 000 Kč19.1.2026 18:32:48
21 500 Kč19.1.2026 18:28:20
21 000 Kč19.1.2026 18:25:38
20 500 Kč19.1.2026 18:24:32
20 000 Kč19.1.2026 18:24:15
19 200 Kč19.1.2026 18:23:10
18 700 Kč19.1.2026 18:22:32
18 200 Kč19.1.2026 18:19:14
17 700 Kč19.1.2026 18:18:41