13. Cesta J.R. Vilímka balónem k Baltskému moři - Lyra Pragensis
Autor: Kamil Lhoták
(1912)
Originální stará litografie, značená slepotiskem Lyra Pragensis. Nově rámováno.
Technika: Barevná litografie
Výška: 35,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 71 x 54 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:52
Dosažená cena: 33 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (71)
| 25 000 Kč | 19.1.2026 18:35:51 (limit 19.1.2026 18:33:47) |
| 24 500 Kč | 19.1.2026 18:35:51 |
| 24 000 Kč | 19.1.2026 18:34:30 (limit 19.1.2026 18:33:47) |
| 23 500 Kč | 19.1.2026 18:34:30 |
| 23 000 Kč | 19.1.2026 18:33:23 |
| 22 500 Kč | 19.1.2026 18:33:15 |
| 22 000 Kč | 19.1.2026 18:32:48 |
| 21 500 Kč | 19.1.2026 18:28:20 |
| 21 000 Kč | 19.1.2026 18:25:38 |
| 20 500 Kč | 19.1.2026 18:24:32 |
| 20 000 Kč | 19.1.2026 18:24:15 |
| 19 200 Kč | 19.1.2026 18:23:10 |
| 18 700 Kč | 19.1.2026 18:22:32 |
| 18 200 Kč | 19.1.2026 18:19:14 |
| 17 700 Kč | 19.1.2026 18:18:41 |