Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu v Praze se souhlasem Ministerstva školství a národní osvěty 1940. Tisk v původním stavu.
Technika: Tisk
Výška: 60 cm, šířka: 90 cm, rámování: 62,5 x 92,5 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:31
Dosažená cena: 8 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (28)