Josef Lada (17. prosince 1887 Hrusice – 14. prosince 1957 Praha) byl český malíř, ilustrátor, scénograf a spisovatel.
Signováno v tisku vlevo nahoře, nově rámováno, zaskleno, starý tisk
Technika: Tisk
Výška: 26,3 cm, šířka: 41 cm, rámování: 40,7 x 54,7 cm
Konec aukce: 03.05.2021 19:37
Dosažená cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč