Signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, místy mírně poškozeno, starý tisk, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tisk
Výška: 93,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 103 x 74 cm
Stav: Mírně poškozeno
Konec aukce: 02.03.2026 19:12
Aktuální cena: 19 000 Kč
Zbývá: 4d 6h 26m 41s
Minimální příhoz: 500 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč