73. Velikonoce - velký formát

Autor: Josef Lada
(1887)

Signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, místy mírně poškozeno, starý tisk, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tisk
Výška: 93,5 cm, šířka: 65 cm, rámování: 103 x 74 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 02.03.2026 19:12

Aktuální cena: 19 000 Kč

Zbývá: 4d 6h 26m 41s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 19 000 Kč