28. Vánoce - velký formát

Autor: Josef Lada
(1887)

Signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, ve vrchní části mírně poškozeno, starý tisk, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Barevná tisková technika
Výška: 93,5 cm, šířka: 64,5 cm, rámování: 102,7 x 74 cm
Stav: Mírně poškozeno

Konec aukce: 06.12.2022 20:05

Dosažená cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (60)

4 300 Kč4.12.2022 16:53:51
4 100 Kč4.12.2022 16:53:48 (limit 22.11.2022 19:09:38)
3 900 Kč4.12.2022 16:53:48
3 700 Kč4.12.2022 16:53:46 (limit 22.11.2022 19:09:38)
3 500 Kč4.12.2022 16:53:46
3 300 Kč4.12.2022 16:53:43 (limit 22.11.2022 19:09:38)
3 100 Kč4.12.2022 16:53:43
2 900 Kč4.12.2022 16:53:40 (limit 22.11.2022 19:09:38)
2 700 Kč4.12.2022 16:53:40
2 500 Kč4.12.2022 13:51:26 (limit 22.11.2022 19:09:38)
2 300 Kč4.12.2022 13:51:26
2 100 Kč4.12.2022 13:51:09 (limit 22.11.2022 19:09:38)
1 900 Kč4.12.2022 13:51:09
1 700 Kč22.11.2022 19:09:32
1 500 Kč7.11.2022 20:24:53