Signováno vlevo dole tiskem, zaskleno.
Technika: Tisk
Výška: 25,7 cm, šířka: 42 cm, rámování: 42,6 x 56,7 cm
Konec aukce: 06.05.2024 23:05
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
800 Kč | 6.5.2024 22:20:36 |