Technika: Starý tisk
Výška: 35 cm, šířka: 28,7 cm, rámování: 52 x 44,5 cm
Stav: Místy poškozeno
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 19.01.2026 21:38
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč