Josef Lada (17. prosince 1887 Hrusice – 14. prosince 1957 Praha) byl český malíř, ilustrátor, scénograf a spisovatel.
Tisk, signováno vpravo nahoře v tisku, zaskleno
Technika: Tisk
Výška: 26 cm, šířka: 40 cm, rámování: 39,3 x 54,3 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 05.04.2021 20:55
Dosažená cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
500 Kč | 14.3.2021 18:06:42 |