Původní stará litografie z roku 1942. Nově rámováno. Pod paspartou značený papír ochrannou značkou. V celé ploše je grafický list nepoškozen, po vydražení možno obraz rozebrat a zkontrolovat pravost.
Výška: 33,5 cm, šířka: 43 cm, rámování: 59,5 x 69 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 13.02.2023 18:26
Dosažená cena: 175 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (131)