15. Vodník

Autor: Josef Lada
(1887)

Původní stará litografie z roku 1942. Nově rámováno. Pod paspartou značený papír ochrannou značkou. V celé ploše je grafický list nepoškozen, po vydražení možno obraz rozebrat a zkontrolovat pravost.
Výška: 33,5 cm, šířka: 43 cm, rámování: 59,5 x 69 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 18:26

Dosažená cena: 175 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (131)

23 500 Kč26.1.2023 13:33:14 (limit 13.1.2023 11:56:42)
23 000 Kč26.1.2023 13:33:14
22 500 Kč26.1.2023 13:33:12 (limit 13.1.2023 11:56:42)
22 000 Kč26.1.2023 13:33:12
21 500 Kč26.1.2023 13:33:09 (limit 13.1.2023 11:56:42)
21 000 Kč26.1.2023 13:33:09
20 500 Kč21.1.2023 14:12:58 (limit 13.1.2023 11:56:42)
20 000 Kč21.1.2023 14:12:58 (limit 21.1.2023 14:12:58)
16 500 Kč21.1.2023 14:12:41 (limit 13.1.2023 11:56:42)
16 000 Kč21.1.2023 14:12:41 (limit 21.1.2023 14:12:40)
15 500 Kč21.1.2023 14:12:19 (limit 13.1.2023 11:56:42)
15 000 Kč21.1.2023 14:12:19 (limit 21.1.2023 14:12:19)
13 200 Kč21.1.2023 14:11:54 (limit 13.1.2023 11:56:42)
12 700 Kč21.1.2023 14:11:54
12 200 Kč21.1.2023 14:11:34 (limit 13.1.2023 11:56:42)