Signováno v tisku vpravo dole.
Technika: Barevná serigrafie/papír
Výška: 29 cm, šířka: 19 cm, rámování: 54 x 44 cm
Konec aukce: 24.02.2025 19:59
Dosažená cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (42)
| 3 700 Kč | 3.2.2025 09:16:46 (limit 31.1.2025 16:39:43) |
| 3 500 Kč | 3.2.2025 09:16:46 |
| 3 300 Kč | 3.2.2025 09:16:44 (limit 31.1.2025 16:39:43) |
| 3 100 Kč | 3.2.2025 09:16:44 |
| 2 900 Kč | 3.2.2025 09:16:37 (limit 31.1.2025 16:39:43) |
| 2 700 Kč | 3.2.2025 09:16:37 |
| 2 500 Kč | 3.2.2025 09:16:35 (limit 31.1.2025 16:39:43) |
| 2 300 Kč | 3.2.2025 09:16:35 |
| 2 100 Kč | 3.2.2025 09:16:32 (limit 31.1.2025 16:39:43) |
| 1 900 Kč | 3.2.2025 09:16:32 |
| 1 700 Kč | 31.1.2025 16:39:38 |
| 1 500 Kč | 27.1.2025 08:50:42 |