Josef Lada (17. prosince 1887 Hrusice – 14. prosince 1957 Praha) byl český malíř, ilustrátor, scénograf a spisovatel.
Signováno vpravo dole, zaskleno, původně adjustováno, na zadní straně štítek - Salon výtvarného umění Miroslav Moučka, rok malby 1926, kolorovaná kresba, originál, k dílu je znalecký posudek
Technika: Kolorovaná kresba
Výška: 15 cm, šířka: 11 cm, rámování: 33,4 x 26,1 cm
Konec aukce: 11.10.2021 19:39
Dosažená cena: 34 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (61)