100. Ilustrace z cyklu Modchi a Rézi

Autor: Josef Lada
(1887)

Josef Lada (17. prosince 1887 Hrusice – 14. prosince 1957 Praha) byl český malířilustrátorscénograf a spisovatel.
Signováno vpravo dole, zaskleno, původně adjustováno, na zadní straně štítek - Salon výtvarného umění Miroslav Moučka, rok malby 1926, kolorovaná kresba, originál, k dílu je znalecký posudek
Technika: Kolorovaná kresba
Výška: 15 cm, šířka: 11 cm, rámování: 33,4 x 26,1 cm

Konec aukce: 11.10.2021 19:39

Dosažená cena: 34 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (61)

25 000 Kč6.10.2021 16:37:58 (limit 6.10.2021 08:45:08)
24 100 Kč6.10.2021 16:37:46 (limit 6.10.2021 08:45:08)
23 600 Kč6.10.2021 16:37:46
23 100 Kč6.10.2021 16:37:43 (limit 6.10.2021 08:45:08)
22 600 Kč6.10.2021 16:37:43
22 100 Kč6.10.2021 16:37:33 (limit 6.10.2021 08:45:08)
21 600 Kč6.10.2021 16:37:33
17 600 Kč6.10.2021 16:36:46 (limit 6.10.2021 08:45:08)
17 100 Kč6.10.2021 16:36:46
16 600 Kč6.10.2021 16:36:38 (limit 6.10.2021 08:45:08)
16 100 Kč6.10.2021 16:36:38
15 600 Kč6.10.2021 08:45:00
15 100 Kč2.10.2021 11:15:24
15 000 Kč2.10.2021 11:15:24 (limit 1.10.2021 18:51:40)
14 600 Kč2.10.2021 11:15:22 (limit 1.10.2021 18:51:40)