44. Kočka

Autor: Miloš Kurovský
(1924)

Signováno PD.
Technika: Pastel
Výška: 48 cm, šířka: 31 cm, rámování: 59,5 x 42,5 cm

Konec aukce: 02.03.2026 18:43

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 5d 6h 30m 11s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč