Signováno PD.
Technika: Pastel
Výška: 48 cm, šířka: 31 cm, rámování: 59,5 x 42,5 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:43
Aktuální cena: 3 500 Kč
Zbývá: 5d 6h 30m 11s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč