38. Ďáblova milenka

Autor: Miloš Kurovský
(1924)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 30,5 cm, šířka: 46,5 cm, rámování: 32,8 x 48,6 cm

Konec aukce: 05.09.2022 18:37

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (11)

5 900 Kč5.9.2022 12:14:30
5 600 Kč5.9.2022 11:57:49
5 300 Kč4.9.2022 19:07:43
5 000 Kč4.9.2022 16:36:10
4 800 Kč2.9.2022 15:30:50
4 000 Kč2.9.2022 15:30:50 (limit 27.7.2022 21:46:40)
3 800 Kč27.7.2022 21:46:40 (limit 27.7.2022 21:46:40)
3 600 Kč27.7.2022 21:46:40 (limit 19.7.2022 17:55:32)
1 900 Kč21.7.2022 22:21:46 (limit 19.7.2022 17:55:32)
1 700 Kč21.7.2022 22:21:46
1 500 Kč19.7.2022 17:55:32 (limit 19.7.2022 17:55:32)