Certifikát se slepotiskovým razítkem, podpisem a číslem
Velikost 70 x 50 cm
Papír Cotton Cream
Slepotisk CMOA Museum
Číslováno tužkou 162/350
Signováno v tisku vpravo dole
Volný list
Velikost 70 x 50 cm
Papír Cotton Cream
Slepotisk CMOA Museum
Číslováno tužkou 162/350
Signováno v tisku vpravo dole
Volný list
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 17.01.2022 18:54
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (11)