Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Tempera
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 64,3 x 79,5 cm
Konec aukce: 11.12.2023 20:15
Dosažená cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (32)