Signováno uprostřed dole, číslováno, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Litografie
Výška: 26 cm, šířka: 17,5 cm, rámování: 41,4 x 31,4 cm
Konec aukce: 10.07.2023 18:25
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč