19. Ruce a tělo

Autor: Oldřich Kulhánek
(1940)

Výška: 35,8 cm, šířka: 25 cm, rámování: 50,5 x 38,8 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 10.10.2022 18:20

Dosažená cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (47)

5 100 Kč18.9.2022 16:44:30
4 900 Kč18.9.2022 13:07:02 (limit 18.9.2022 13:07:02)
4 700 Kč17.9.2022 19:20:57
4 500 Kč9.9.2022 12:16:34
4 300 Kč8.9.2022 22:20:50
4 100 Kč8.9.2022 22:20:44 (limit 8.9.2022 09:03:02)
3 900 Kč8.9.2022 22:20:44
3 700 Kč8.9.2022 22:20:39 (limit 8.9.2022 09:03:02)
3 500 Kč8.9.2022 22:20:39
3 300 Kč8.9.2022 17:27:34 (limit 8.9.2022 09:03:02)
3 100 Kč8.9.2022 17:27:34
2 900 Kč8.9.2022 17:27:24 (limit 8.9.2022 09:03:02)
2 700 Kč8.9.2022 17:27:24
2 500 Kč8.9.2022 17:27:19 (limit 8.9.2022 09:03:02)
2 300 Kč8.9.2022 17:27:19